Rebríček masiek pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou - najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou v roku 2023.

Ak máte kučeravé vlasy s vysokou pórovitosťou, potom vedzte, že potrebujú špeciálnu starostlivosť a hydratáciu, aby vyzerali zdravo a krásne. Preto stojí za to investovať do kvalitných masiek, ktoré dodajú vašim vlasom správnu výživu a hydratáciu. Najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou sú tie, ktoré obsahujú zložky s ľahkou konzistenciou, ako sú éterické oleje, aloe vera alebo hodvábne proteíny. Takéto zložky pomáhajú udržiavať správnu hydratáciu a zároveň nadmerne nezaťažujú vlasy. A čo viac, tieto masky by sa mali používať s mierou - raz alebo dvakrát týždenne je dostatočná frekvencia. Ak sú vaše vlasy po použití masky krepovité a ťažko sa upravujú, stojí za to siahnuť po výrobkoch s prírodnými zložkami, ako je bambucké maslo, arganový olej alebo kokosový olej. Takéto zložky dokonale zvlhčujú a vyhladzujú vlasy, vďaka čomu sú náchylnejšie na styling. Pozrite sa na náš rebríček masiek pre vlasy s vysokou pórovitosťou a zistite, ktorá z nich funguje najlepšie pre kučeravé vlasy.

Najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou roku 2023 - recenzie

Twisty, Give Me a Coil, maska pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou

Hydratácia 10
Výživa 10
Cena 8.5
Účinnosť 9.6
Konzistencia 9.8
Vôňa 9.7
Zloženie 10
Priemerné hodnotenie: 4.83, 1921 hlasov

Text redakcie:

Maska pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou Give Me a Coil od značky Twisty potešila naše testerky od prvého použitia! 😍 Pozitívne názory súviseli hlavne so skvelou úrovňou hydratácie a lesku vlasov, ako aj s uľahčením ich rozčesávania. Maska Twisty Give Me a Coil vďačí za svoju fenomenálnu účinnosť dobre premyslenému zloženiu plnému prírodných a účinných zložiek. Kompozícia obsahuje až 98% látok 🌿prírodného pôvodu vo forme rastlinných extraktov a olejov. Medzi prospešné látky patrí balzam copaiba, olivový olej, bambucké maslo a konopný olej, ktoré posilňujú kučery a dodávajú im pružnosť. Okrem toho alantoín, panthenol a močovina majú intenzívny zvlhčujúci účinok, zatiaľ čo hydrolyzát pšeničných bielkovín poskytuje elasticitu a uľahčuje rozčesávanie 👩🏻‍. Zároveň sa vlasy nezaťažujú a nelepia sa spolu 😊. Naše testerky jednomyseľne odporúčajú túto masku pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou ako účinné riešenie problémov s matnými, ľahko zamotateľnými a drsnými vlasmi. Vynikajúci výkon v kombinácii s rozumnou cenou a vysokým výkonom urobili z masky Twisty Give Me a Coil jasného lídra dnešného rebríčka! 💖

Výhody

Twisty, Give Me a Coil, maska pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou

 • fenomenálna hydratácia
 • silný efekt lesklých vlasov
 • uľahčuje rozčesávanie
 • nezaťažuje vlasy
 • veľa rastlinných extraktov a olejov
 • 98% prírodných zložiek
 • nerobí vlasy mastnými
 • vysoká účinnosť

Nevýhody

Twisty, Give Me a Coil, maska pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou

 • k dispozícii len vo vybraných obchodoch

OnlyBio, Hair Balance, maska pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Hydratácia 8.1
Výživa 8
Cena 8.1
Účinnosť 7.8
Konzistencia 8.2
Vôňa 8.1
Zloženie 7.8
Priemerné hodnotenie: 4.01, 1097 hlasov

Text redakcie:

Hair Balance od značky Onlybio je rad kozmetiky určenej na starostlivosť o vlasy. Značka sa zameriava na starostlivosť o PEH a sady prispôsobené rôznym stupňom pórovitosti vlasov. Maska Onlybio Hair in Balance pre vlasy s vysokou pórovitosťou je dobrou voľbou pre majiteľov suchých a kučeravých 🙂vlasov. Maska sa odporúča, keď sú vlasy veľmi rozstrapatené a poškodené. Vďaka svojej formulácii bez SLS, SLES a Cocamidopropyl Betaine sú masky OnlyBio mimoriadne jemné a majú nízky dráždivý 🌿potenciál. Maska na vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje ľanový olej, olej z čiernej rasce a olej z hroznových jadierok, ktoré pomáhajú vlasy regenerovať a dodávajú im lesk. Okrem toho vôňa sladkého kivi robí aplikáciu masky skutočným potešením. Naše testerky boli s výsledkami použitia spokojné, maska Onlybio bola ocenená za svoju konzistenciu a účinnosť 👍. Na druhej strane to však nie je produkt bez nedostatkov. Niektoré testerky sa sťažovali na svrbenie pokožky hlavy, nedostatočné rozčesávanie a rýchlejšie sa mastiace vlasy 😬.

Výhody

OnlyBio, Hair Balance, maska pre vlasy s vysokou pórovitosťou

 • dobrý vyhladzujúci účinok
 • citeľná hydratácia
 • veľa prírodných zložiek
 • dizajn
 • za rozumnú cenu

Nevýhody

OnlyBio, Hair Balance, maska pre vlasy s vysokou pórovitosťou

 • nepomáha na problémy s rozčesávaním vlasov
 • urýchľuje mastenie vlasov
 • môže spôsobiť nepohodlie pokožky hlavy

Anwen, Pšeničné klíčky a kakao, maska pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Hydratácia 8
Výživa 7.9
Cena 7.9
Účinnosť 7.9
Konzistencia 8.1
Vôňa 8.1
Zloženie 6.9
Priemerné hodnotenie: 3.92, 686 hlasov

Text redakcie:

Anwen je značka, ktorá je populárna na domácom kozmetickom trhu. Portfólio Anwen zahŕňa veľa návrhov na starostlivosť o kučeravé vlasy, berúc do úvahy ich pórovitosť 👍. V rámci testov sme sa bližšie pozreli na masku Anwen Pšeničné klíčky a kakao pre vlasy s vysokou pórovitosťou Naše testerky vyhodnotili, že ide o kozmetiku, ktorá sa intenzívne stará o vlasy s vysokou pórovitosťou, robí ich pružnejšími, hladšími a lesklejšími. Oleje z pšeničných klíčkov a kakaa obsiahnuté vo formulácii spolu s panthenolom, medom a glycerínom poskytujú vlasom dostatočnú hydratáciu, zatiaľ čo lanolín ich 🙂posilňuje. Bohužiaľ, na druhej strane, maska Anwen obsahuje silikóny a má výraznú vôňu 🧪. Testerky sa tiež sťažovali na relatívne vysokú cenu a malý počet účinných látok vo výrobku, a preto sa maska Anwen Pšeničné klíčky a kakao musela uspokojiť s posledným miestom na pódiu.

Výhody

Anwen, Pšeničné klíčky a kakao, maska pre vlasy s vysokou pórovitosťou

 • pekný efekt vyhladenia a lesku
 • dodáva vlasom pružnosť
 • veľa zložiek prírodného pôvodu

Nevýhody

Anwen, Pšeničné klíčky a kakao, maska pre vlasy s vysokou pórovitosťou

 • zloženie by mohlo byť bohatšie
 • obsahuje silikóny
 • pomerne vysoká cena
 • špecifická, umelá vôňa

Alfaparf, Semi di Lino, Reparative Mask, maska na vlasy

Hydratácia 7.5
Výživa 8
Cena 7.6
Účinnosť 8.6
Konzistencia 8.4
Vôňa 8.2
Zloženie 4.1
Priemerné hodnotenie: 3.75, 457 hlasov

Text redakcie:

Alfaparf Milano je známa talianska kozmetická značka, ktorá sa zameriava na starostlivosť o vlasy. Maska Semi di Lino Reparative Mask je celkom dobrá kozmetika. Naše testerky pripúšťajú, že maska Alfaparf poskytuje starostlivosť o poškodené a lámavé vlasy, chráni farbu pred vyblednutím a tiež znižuje ich lámavosť 👌. Krémová konzistencia masky sa ľahko a pohodlne nanáša a jej vôňa je príjemná. Maska je bez sulfátov, vegánska a obal je vyrobený z recyklovaných materiálov. Žiaľ, veľkou nevýhodou je vysoký obsah myristylalkoholu a (o niečo menšia) denaturovaného alkoholu v zložení 🧪. Jedná sa o nepriaznivé zložky, ktoré môžu dráždiť pokožku hlavy a spôsobiť suchosť jej aj vlasov 😬. Rozhodne sa neodporúča ľuďom s citlivou pokožkou 😞.

Výhody

Alfaparf, Semi di Lino, Reparative Mask, maska na vlasy

 • znižuje lámavosť vlasov
 • dobrá konzistencia
 • dobrá účinnosť

Nevýhody

Alfaparf, Semi di Lino, Reparative Mask, maska na vlasy

 • myristylalkohol a denaturovaný alkohol v kompozícii
 • docela syntetické zloženie
 • môže dráždiť pokožku hlavy
 • môže vysušiť vlasy

Trust My Sister, High Porosity Hair, Emollient Hair Mask, zmäkčujúca maska na vlasy

Hydratácia 7.6
Výživa 7.6
Cena 6.7
Účinnosť 7.9
Konzistencia 7.8
Vôňa 6.1
Zloženie 4.9
Priemerné hodnotenie: 3.47, 320 hlasov

Text redakcie:

Trust My Sister High Porosity zmäkčujúca maska pre vlasy s vysokou pórovitosťou poskytuje ochranu a hydratáciu pre ťažko udržiavateľné vlasy s vysokou pórovitosťou. Podľa našej skupiny testeriek maska zjemňuje a vyhladzuje štruktúru vlasov celkom efektívne, zanecháva ich lesklé a elastické, aj keď to nie je veľkolepý efekt 🤔. Kontroverznou záležitosťou je však zloženie masky – napriek optimálne zvoleným olejom z bavlníkových semien, hroznových semien, konope a babassu nie je zloženie hodnotné. Izopropylmyristát vo veľkých množstvách v zložení a bavlníkový olej môžu mať komedogénny účinok a majú nevhodný účinok na pokožku 😬 hlavy. Je tiež potrebné vziať do úvahy špecifickú vôňu masky Trust My Sister, ktorá nemusí vyhovovať každému 🤨.

Výhody

Trust My Sister, High Porosity Hair, Emollient Hair Mask, zmäkčujúca maska na vlasy

 • prírodné oleje v kompozícii
 • efekt lesku
 • za rozumnú cenu

Nevýhody

Trust My Sister, High Porosity Hair, Emollient Hair Mask, zmäkčujúca maska na vlasy

 • Olej z bavlníkových semien
 • a izopropylmyristát v kompozícii majú silný komedogénny účinok
 • špecifická vôňa
 • nie veľmi efektívny účinok

Autor:

Autor: Kristina Horváthová - Rebríček masiek pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou - najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou v roku 2023.

Kristina Horváthová

Kategória: Kozmetika

Rebríček masiek pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou - najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou v roku 2023. Rebríček masiek pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou - najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou v roku 2023. Rebríček masiek pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou - najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou v roku 2023. Rebríček masiek pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou - najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou v roku 2023. Rebríček masiek pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou - najlepšie masky pre kučeravé vlasy a vlasy s vysokou pórovitosťou v roku 2023.
4.08

Priemerné hodnotenie: 4.08

5762 hlasov

Pridať komentár

Váš e-mail nebude zverejnený. * Označené polia sú povinné

Uložte moje údaje, e-mail a webovú stránku do prehliadača, aby sa vyplnili pri ďalšom písaní komentára.