Rebríček hybridných báz – najlepšie hybridné bázy roku 2023

Ak sa radi staráte o svoje nechty vo svojej rutine starostlivosti o pleť, tento rebríček je pre Vás. Hodnotili sme produkty určené pre hybridné laky na nechty, ktoré sa často používajú doma, konkrétne hybridné bázy, ktoré nanášame na nechtovú platničku pred lakovaním, aby sme ju vyhladili, vyrovnali a pripravili na aplikáciu správneho produktu. Ak máte UV lampu na ošetrenie nechtov a využívate ponuku produktov na profesionálnu manikúru, pozrite sa, aké hybridné bázy pre UV / LED hybridné laky na nechty boli hodnotené našimi testerkami! Pozreli sme sa na to, ako kefa pripevnená k nim vyzerá a aplikuje v prípade rôznych gélových lakov, či fľaša vydrží dlho, či základný náter vytvára dobrú priľnavosť k laku. Skontrolovali sme, aké zloženie a konzistenciu má každá hybridná báza. V štúdii sme zohľadnili aj názory, ktoré nám poskytli ľudia profesionálne zapojení do manikúry.

Najlepšie hybridné bázy - recenzie

HANDS, Base, UV/LED Hybridná báza

Predĺženie trvanlivosti laku 9.9
Priľnavosť 9.9
Účinnosť 9.7
Jednoduchá aplikácia 9.8
Konzistencia 9.6
Zloženie 9.7
Cena 9
Priemerné hodnotenie: 4.83, 2493 hlasov

Text redakcie:

Podľa účastníkov štúdie hybridný základný lak na nechty UV/LED Base od poľskej značky HANDS veľmi dobre pripravuje nechtovú platničku na hybridnú manikúru. Testerky vysoko ocenili vplyv základného náteru HANDS na trvanlivosť laku na nechty 🏆 Hybridná báza je vysoko priľnavá a kefa umožňuje pohodlnú a presnú aplikáciu produktu. Balenie vydrží dlho, na dosiahnutie požadovaného výsledku stačí tenká vrstva základného náteru. Kozmetika má jemný vzorec s dobrou hustotou a rovnomerným pokrytím. Recenzentom sa páčil, pretože pri vytvrdzovaní UV lampou nesteká a nezráža sa, nezaplavuje kutikuly, zakrýva tanier neutrálnou farbou. Pre účastníkov štúdie bolo dôležité, že zloženie bázy 🔎 neobsahuje potenciálne škodlivé látky, ako je toluén, DBP a formaldehyd. Celkový výsledok testu bol pre tento základný produkt veľmi vysoký, čo mu dáva zaslúžené prvé miesto v našom rebríčku.

Výhody

HANDS, Base, UV/LED Hybridná báza

 • dobrá priľnavosť
 • účinnosť
 • rovnomerné pokrytie a vyhladenie nechtovej platničky
 • neutrálna farba
 • bezpečné zloženie

Nevýhody

HANDS, Base, UV/LED Hybridná báza

 • K dispozícii vo vybraných predajniach

Reney, Rubber Base Cover no. 09, hybridná báza

Predĺženie trvanlivosti laku 8
Priľnavosť 8.2
Účinnosť 7.2
Jednoduchá aplikácia 7.9
Konzistencia 7.9
Zloženie 8.2
Cena 8
Priemerné hodnotenie: 3.96, 1424 hlasov

Text redakcie:

Našim recenzentkám sa veľmi páčil krásny, jemný odtieň ružovej a celkovo dobrá kvalita hybridnej gumovej 💗 bázy značky Reney Cosmetics. Tento základný náter je skvelý pre štýly manikúry, ako je Baby Boomer alebo French. Výrobok vykazuje veľmi dobrú priľnavosť k nechtovej platničke a pri použití je trochu ako lak. Ako ukázala naša štúdia, Reney Rubber Base veľmi dobre vyrovnáva povrch a splýva s nechtovou platničkou. Báza je vytvorený ako profesionálny produkt na použitie v nechtových salónoch, ale rovnako dobre sa osvedčí aj doma. Na druhej strane priemerná účinnosť a príliš malá kapacita balenia boli hodnotené ako negatívne. Báza od nás získava silné druhé miesto v rebríčku.

Výhody

Reney, Rubber Base Cover no. 09, hybridná báza

 • dobre vyrovnáva nechtovú platničku
 • dobrá priľnavosť
 • bezpečné zloženie

Nevýhody

Reney, Rubber Base Cover no. 09, hybridná báza

 • len pre French, Babyboomer styling
 • malá fľaša
 • rýchlo hustne

Prolaq, Base Coat Strong, UV hybridná báza

Predĺženie trvanlivosti laku 7.8
Priľnavosť 7.5
Účinnosť 7.7
Jednoduchá aplikácia 7.9
Konzistencia 7.6
Zloženie 7.3
Cena 7.4
Priemerné hodnotenie: 3.8, 890 hlasov

Text redakcie:

Hybridná báza Prolaq sa účastníčkam štúdie páčila pre jej zaujímavé zloženie s použitím výživného keratínu, biotínu a kofeínu ☕ Ako ukázali testy, hodnotená hybridná báza zvyšuje priľnavosť celkom dobre. Osvedčila sa v potrebe dodatočnej ochrany a rekonštrukcie poškodených a krehkých nechtov, ktoré sa regenerujú pod vrstvou laku na nechty, keď nosíme manikúru 🥰 Mierne mliečna farba vám umožňuje skryť nedokonalosti nechtovej platničky a zvyšuje jasné farby. Počas procesu stylingu je potrebné výrobok umyť čistiacim prostriedkom.

Výhody

Prolaq, Base Coat Strong, UV hybridná báza

 • zloženie obohatené o živiny, ktoré regenerujú platničku
 • dobre vyrovnáva povrch nechtu

Nevýhody

Prolaq, Base Coat Strong, UV hybridná báza

 • vyžaduje opláchnutie
 • stredná priľnavosť

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base, hybridná báza

Predĺženie trvanlivosti laku 7.9
Priľnavosť 7.1
Účinnosť 7.8
Jednoduchá aplikácia 7.3
Konzistencia 7.4
Zloženie 7.2
Cena 7.4
Priemerné hodnotenie: 3.72, 594 hlasov

Text redakcie:

Hybridná báza Indigo Protein Base je kvalitný základ pre UV hybridné laky na nechty, ktoré sa dajú použiť aj na predĺženie a opravu nechtov. Výrobok získal vysoké známky, pokiaľ ide o jeho konzistenciu, ktorá zabraňuje odtečeniu základne a dobre vyrovnáva nechtovú platničku. Predlžuje tiež trvanlivosť laku na nechty a funguje dobre, keď sú nechty 👍 vystavené extrémnym teplotám. Ako naše recenzentky uznali, výkon základne Indigo Nail Labs je dobrý, čo je dôležité pri malom objeme balenia iba 7 ml. Napriek tomu sa fľaša vyčerpá pomerne rýchlo a medzi našimi testermi sa vyskytli problémy s trvanlivosťou bázy v prípade mastnej nechtovej 😞platničky. V niektorých prípadoch hybridná základná báza dlhodobo vysušoval nechty, a preto napriek svojej popularite nebol na stupňoch víťazov dnešného zoznamu.

Výhody

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base, hybridná báza

 • dobre zarovnáva dlaždicu
 • dobrá účinnosť
 • dobrá konzistencia

Nevýhody

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base, hybridná báza

 • vysoká cena
 • môže spôsobiť vysušenie nechtov
 • v niektorých prípadoch sa platnička nelepí
 • nefunguje dobre s mastnou nechtovou platničkou
 • malá kapacita balenia

Sunone, UV/LED hybridná báza

Predĺženie trvanlivosti laku 6.2
Priľnavosť 7.4
Účinnosť 7.2
Jednoduchá aplikácia 7.5
Konzistencia 6.7
Zloženie 7.5
Cena 7.4
Priemerné hodnotenie: 3.57, 415 hlasov

Text redakcie:

V našej štúdii sme tiež skontrolovali produkt Sunone určený na použitie ako základná báza pre hybridné laky na nechty. Účastníčky prieskumu ho hodnotili dosť nízko za predĺženie trvanlivosti laku. Tiež neboli priaznivé pre štetec a pohodlie aplikácie 😐 Báza vytvára pomerne rovnomernú a lepiacu základnú bázu pre lak, ale musíte naniesť veľké množstvo produktu. Má tiež príliš vysokú cenu. Najmä preto, že fľaštička obsahuje iba 5 ml produktu (priemerný obsah je 8-9 ml).

Výhody

Sunone, UV/LED hybridná báza

 • dobre vyrovnáva nechtovú platničku
 • dlho sa vytvrdzuje

Nevýhody

Sunone, UV/LED hybridná báza

 • príliš neovplyvňuje trvanlivosť laku
 • nie veľmi efektívne
 • balenie výrobku je príliš malé
 • nepríjemný štetec

Autor:

Autor: Kristina Horváthová - Rebríček hybridných báz – najlepšie hybridné bázy roku 2023

Kristina Horváthová

Kategória: Kozmetika

Rebríček hybridných báz – najlepšie hybridné bázy roku 2023 Rebríček hybridných báz – najlepšie hybridné bázy roku 2023 Rebríček hybridných báz – najlepšie hybridné bázy roku 2023 Rebríček hybridných báz – najlepšie hybridné bázy roku 2023 Rebríček hybridných báz – najlepšie hybridné bázy roku 2023
4.8

Priemerné hodnotenie: 4.8

7478 hlasov

Pridať komentár

Váš e-mail nebude zverejnený. * Označené polia sú povinné

Uložte moje údaje, e-mail a webovú stránku do prehliadača, aby sa vyplnili pri ďalšom písaní komentára.