Rebríček kozmetiky na vypadávanie vlasov u žien – najlepšia kozmetika na vypadávanie vlasov u žien v roku 2023

Šampón na vypadávanie vlasov u žien môže pomôcť, keď si všimnete nadmerné vypadávanie vlasov. Ak stav nie je spôsobený chorobou, správny šampón na vypadávanie vlasov pre ženy môže dať skvelé výsledky. Pri rozhodovaní o šampóne, ktorý stimuluje rast vlasov, venujte pozornosť zloženiu a účinku. Je dobré vybrať si výrobky s prírodnými zložkami, ako sú oleje a rastlinné extrakty, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy. Je lepšie vyhnúť sa šampónom so silikónmi a síranmi, ktoré môžu dráždiť pokožku hlavy a oslabiť vlasy. Šampón by mal byť jemný a jemný, aby vlasy nevyschli. Preskúmali sme populárne šampóny na rast vlasov. Venovali sme pozornosť tým, ktoré účinne zabraňujú vypadávaniu vlasov a stimulujú rast vlasov, pričom ich nezaťažujú. Pozrite si náš rebríček a vyberte si najlepší šampón na vypadávanie vlasov!

Najlepšia kozmetika pre vypadávanie vlasov u žien – recenzie

Halier, Fortesse, Sada šampónov a kondicionérov na rast vlasov

Zníženie vypadávania 9.9
Rast vlasov 9.7
Cena 8.7
Účinnosť 9.8
Konzistencia 9.6
Vôňa 9.2
Zloženie 10
Priemerné hodnotenie: 4.78, 2807 hlasov

Text redakcie:

Špecialitou značky Halier je profesionálna kozmetika na starostlivosť o vlasy, ktorá sa vyznačuje mimoriadnou účinnosťou a receptúrami založenými na prírodných zložkách 🌿. Šampón a kondicionér Halier Fortesse ocenili naši testerky, ktoré boli nadšené ich fenomenálnym účinkom 😍. Šampón účinne čistí pokožku hlavy a vlasy a neobsahuje SLS. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu Advanced Hair Booster™ posilňuje vlasové korienky, zabraňuje štiepeniu končekov a zlepšuje stav pokožky hlavy. Šampón Fortesse obsahuje prírodný extrakt z prasličky, ktorý zabraňuje vypadávaniu vlasov a robí ich 👩🏻‍pružnejšími. Okrem toho biotín zvyšuje objem a extrakt z ovocia serenoy plazivej podporuje pokožku hlavy. Tento šampón nezaťažuje vlasy, je veľmi účinný a bol dermatologicky testovaný, vďaka čomu je bezpečný a nespôsobuje podráždenie ani alergie 👍. Vlasový kondicionér Halier Fortesse na druhej strane obsahuje extrakt z islandského machu, extrakt z malinového ovocia a posilňujúci arganový olej. Táto jedinečná receptúra funguje na poškodené pramene a posilňuje ich, aby boli zdravšie a lesklejšie 💖. Vďaka kombinácii dvoch účinných a bezpečných receptúr je sada Halier zaslúžene na prvom mieste! 👏👏👏

Výhody

Halier, Fortesse, Sada šampónov a kondicionérov na rast vlasov

 • stimulácia rastu vlasov
 • zníženie vypadávania
 • zosilnenie pásiem
 • synergické pôsobenie dvoch formulácií
 • vitamíny a minerály
 • extrakt z prasličky roľnej
 • extrakt zo serenoy plazivej
 • starostlivosť o pokožku hlavy

Nevýhody

Halier, Fortesse, Sada šampónov a kondicionérov na rast vlasov

 • dostupné len v aplikácii alebo na webovej stránke Nutridome

Kérastase Genesis, sada na zabránenie strate hustoty a zlomu

Zníženie vypadávania 8.5
Rast vlasov 8.4
Cena 4.3
Účinnosť 8.2
Konzistencia 9.2
Vôňa 9.2
Zloženie 7.8
Priemerné hodnotenie: 3.97, 1604 hlasov

Text redakcie:

Kérastase Genesis, sada na prevenciu straty hustoty a krehkosti Kerastase Genesis je sada kozmetiky venovanej starostlivosti o riedke vlasy, čo je problém s vypadávaním a lámavosťou vlasov. Testujúce dámy pozitívne hodnotia účinky kozmetiky, ktorá vlasy 👩🏻‍posilňuje a vyživuje. Šampón Kerastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant účinne čistí a posilňuje vlasy bez toho, aby v účese spôsoboval pocit hmotnosti. Na druhej strane, kondicionér Kérastase Genesis Fondant Renforçateur s krémovou konzistenciou vyživuje a regeneruje vlasové vlákna a zabraňuje ich lámavosti 💪. Obsahuje kombináciu kmeňových buniek plesnivca alpínskeho a koreňa zázvoru, ktoré výrazne zvyšujú odolnosť vlasov po celej dĺžke, čo vedie k hrubším, silnejším, zdravším a lesklejším vlasom. Bohužiaľ, táto kozmetika môže z dlhodobého hľadiska vysušiť pokožku 😬 hlavy a je veľmi, veľmi drahá 💰. Testerky tiež poukázali na objemný uzáver balenia, ktorý sa veľmi rýchlo prestane zatvárať 👎. Kerastase Genesis je dobrý kus sady, ale nestojí to za tie peniaze.

Výhody

Kérastase Genesis, sada na zabránenie strate hustoty a zlomu

 • dobrý účinok na posilnenie vlasov
 • znateľné zníženie vypadávania vlasov
 • spresnené vzorce

Nevýhody

Kérastase Genesis, sada na zabránenie strate hustoty a zlomu

 • kompozície sú založené na syntetických prísadách
 • veľmi vysoká cena
 • nepraktické balenie
 • slabý pomer ceny a kvality

Dermedic, Capilarte, Šampón kúra stimulujúca rast vlasov

Zníženie vypadávania 8.2
Rast vlasov 8.2
Cena 8.3
Účinnosť 6.4
Konzistencia 8.1
Vôňa 8.2
Zloženie 7.7
Priemerné hodnotenie: 3.94, 1003 hlasov

Text redakcie:

Dermedic Capilarte je séria produktov na starostlivosť o vlasy určených na posilnenie vlasov a stimuláciu ich rastu. Testeri chválili Dermedic Capilarte Shampoo Kúra stimulujúca rast vlasov pre jeho jemnosť a upokojujúce vlastnosti a podráždenie nezaznamenali ani ľudia s citlivou pokožkou hlavy. 🙂. Extrakt z kmeňových buniek z jabloňového ovocia odďaľuje starnutie vlasovej stonky a folikulov a zlepšuje ich prekrvenie. Účinok na posilnenie vlasov je viditeľný u väčšiny testeriek. Tento šampón neobsahuje SLS, čo má pozitívny vplyv na stav pokožky. Hoci formulácia šampónu je syntetická 🧪, pôsobí celkom efektívne a bezpečne. Bohužiaľ, šampón má tendenciu zamotávať vlasy a je mierne účinný, čo spôsobuje, že 😬 fľaša sa opotrebuje rýchlejšie, napriek svojej veľkej kapacite 😓.

Výhody

Dermedic, Capilarte, Šampón kúra stimulujúca rast vlasov

 • žiadne SLS
 • účinné čistenie
 • nespôsobuje podráždenie

Nevýhody

Dermedic, Capilarte, Šampón kúra stimulujúca rast vlasov

 • chemické zloženie
 • priemerný výkon
 • môže zamotať vlasy

Pharmaceris H-Stimupurin, šampón na stimuláciu rastu vlasov

Zníženie vypadávania 8.3
Rast vlasov 7.7
Cena 8.1
Účinnosť 8
Konzistencia 8.3
Vôňa 8.3
Zloženie 5.4
Priemerné hodnotenie: 3.87, 668 hlasov

Text redakcie:

Pharmaceris H-Stimupurin je špecializovaný šampón, ktorý pomáha bojovať proti problémom s vypadávaním vlasov spôsobeným rôznymi faktormi vrátane genetických a hormonálnych faktorov. Jedinečná kombinácia prírodného rastového faktora FGF a kofeínu funguje efektívne na bunkovej úrovni, stimuluje rast vlasov a inhibuje proces vypadávania 💪vlasov. Okrem toho šampón obsahuje kondicionujúce zložky, ktoré obnovujú fyziologickú rovnováhu pokožky hlavy a posilňujú vlasy. Naše testerky neboli ohromení výkonom šampónu Pharmaceris. Niektoré zo skupiny si nevšimli účinok zrýchleného rastu vlasov, hoci to bolo viditeľne menšie vypadávanie vlasov. Bohužiaľ, šampón má dlhé, syntetické zloženie, môže vysušiť pokožku hlavy a sťažiť rozčesávanie 🧪. Niektoré používateľky si tiež všimli mierny účinok stimulácie rastu vlasov 🤨.

Výhody

Pharmaceris H-Stimupurin, šampón na stimuláciu rastu vlasov

 • žiadne podráždenie
 • dobrý účinok
 • zníženie vypadávania vlasov

Nevýhody

Pharmaceris H-Stimupurin, šampón na stimuláciu rastu vlasov

 • dlhé, syntetické zloženie
 • môže vysušovať pokožku hlavy
 • sťažuje česanie
 • PEG v zostave

Farmona, Sada Radical Posilňujúca (šampón, kondicionér, sérum)

Zníženie vypadávania 7.4
Rast vlasov 7
Cena 9.8
Účinnosť 8.5
Konzistencia 7.6
Vôňa 7.2
Zloženie 6
Priemerné hodnotenie: 3.82, 468 hlasov

Text redakcie:

Portfólio spoločnosti Farmona zahŕňa množstvo produktov určených na posilnenie vlasov, zníženie ich vypadávania a stimuláciu rýchlejšieho rastu. Rad Radical je propagovaná ako najefektívnejšia. Rozhodli sme sa pre posilňovaciu sadu Radical, ktorá obsahuje šampón, kondicionér a sérum na posilnenie vlasov. Naše testerky skontrolovali, ako sada funguje v praxi. Pochvalu si zaslúži predovšetkým výkon 👍. Na umývanie vlasov stačí aj malé množstvo šampónu a kondicionéra a cena sady je atraktívna. Bohužiaľ, nenasleduje vysoká účinnosť. V zložení nájdeme okrem iného SLS. 🧪 Naše testerky poukázali na to, že pokožka hlavy bola suchá a vlasy boli zamotané 😞. Účinok posilnenia a zníženia vypadávania vlasov nie je príliš silný. Sérum fungovalo najlepšie, čo v niektorých prípadoch viedlo k tvorbe detských vlasov, takže ak uvažujete o kozmetike Radical, je lepšie na ňu 😉staviť.

Výhody

Farmona, Sada Radical Posilňujúca (šampón, kondicionér, sérum)

 • nízka cena
 • dostupnosť

Nevýhody

Farmona, Sada Radical Posilňujúca (šampón, kondicionér, sérum)

 • pomerne slabý výkon
 • SLS v zložení
 • obsahuje vonné prísady

Autor:

Autor: Kristina Horváthová - Rebríček kozmetiky na vypadávanie vlasov u žien – najlepšia kozmetika na vypadávanie vlasov u žien v roku 2023

Kristina Horváthová

Kategória: Kozmetika

Rebríček kozmetiky na vypadávanie vlasov u žien – najlepšia kozmetika na vypadávanie vlasov u žien v roku 2023 Rebríček kozmetiky na vypadávanie vlasov u žien – najlepšia kozmetika na vypadávanie vlasov u žien v roku 2023 Rebríček kozmetiky na vypadávanie vlasov u žien – najlepšia kozmetika na vypadávanie vlasov u žien v roku 2023 Rebríček kozmetiky na vypadávanie vlasov u žien – najlepšia kozmetika na vypadávanie vlasov u žien v roku 2023 Rebríček kozmetiky na vypadávanie vlasov u žien – najlepšia kozmetika na vypadávanie vlasov u žien v roku 2023
4.88

Priemerné hodnotenie: 4.88

8421 hlasov

Pridať komentár

Váš e-mail nebude zverejnený. * Označené polia sú povinné









Uložte moje údaje, e-mail a webovú stránku do prehliadača, aby sa vyplnili pri ďalšom písaní komentára.