Rebríček valček tigrie oko – najlepší valček tigrie oko roku 2023

Valčeky na tvár sú veľmi obľúbené ako nenahraditeľný nástroj pri každodennej starostlivosti o pokožku tváre. Mnohé z nich používajú prírodné kamene, ako je tigrie oko, nefrit, kremeň alebo obsidián, aby poskytli príjemný pocit chladenia. Správne vykonaná masáž, teda bez spätných pohybov, má veľký vplyv na mikrocirkuláciu pokožky, znižuje opuchy a znižuje viditeľnosť pórov. Pre ešte lepšie výsledky sa odporúča valček pred použitím uchovávať v chladničke. Pri výbere správneho valčeka je dôležité venovať pozornosť pravosti kameňa, pretože iba prírodné materiály zaručujú plnú účinnosť. Dôležitým aspektom je aj kvalita kovového kovania, pretože lacnejšie modely môžu ľahko hrdzavieť. Okrem štandardných kameňov sú na trhu aj valčeky s tigrím okom, ktoré sa vyznačujú jedinečným vzorom a energetickými vlastnosťami. Preto sme pre vás zostavili rebríček valčekov na tvár s tigrím okom, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť a nájsť ten, ktorý spĺňa vaše očakávania.

Najlepší valček tigrie oko – recenzie

Uddo, valček na tvár tigrie oko

Pohodlie používania 9.9
Kvalita 9.8
Kovanie 9.7
Cena 8.5
Udržiavanie chladnej hlavy 10
Balenie 9.8
Trvalosti 9.9
Priemerné hodnotenie: 4.83, 2432 hlasov

Text redakcie:

Uddo je značka špecializujúca sa na kozmetiku a výrobky inšpirované japonskou tradíciou a kultúrou. Jedným z prvkov japonskej starostlivosti o pleť je valčeková masáž, ktorá má mnoho výhod pre pokožku tváre a krku 😊. Roller Uddo je vyrobený z autentického kameňa tigrie oko a jeho objímka pozostáva z vysoko kvalitnej zliatiny zinku, hliníka, medi a horčíka. Použitie skutočného kameňa tigrieho oka odlišuje valček Uddo od ostatných, pretože lacnejšie modely sú často vyrobené zo syntetických náhrad alebo skla, ktoré neposkytujú rovnakú účinnosť chladenia 😍. Pre ešte lepšie výsledky sa odporúča pred použitím uchovávať valček Uddo v chladničke. Masáž valčekom Uddo upokojuje unavenú pokožku a je dôležité vždy sa pohybovať od stredu tváre smerom von. Pre jemnú pokožku okolo očí sa odporúča použiť menší valček 😉. Pravidelné používanie valčeka Uddo v kombinácii s náležitou starostlivosťou pomáha znižovať tmavé kruhy pod očami, opuchy a hladké vrásky 🤗. Roller Uddo je v našom rebríčku na prvom mieste vďaka svojej férovej cene, pravosti kameňa tigrie oko a solídnemu spracovaniu kovania – má všetky vlastnosti, ktoré by dokonalý valček mal mať! 👏

Výhody

Uddo, valček na tvár tigrie oko

 • autentický kameň tigrie oko
 • pevný hardvér vyrobený z odolnej zliatiny
 • skvelá kvalita
 • môže byť chladený v chladničke
 • dokonale masíruje tvár
 • zahŕňa dva valčeky
 • pekné balenie so špongiou

Nevýhody

Uddo, valček na tvár tigrie oko

 • k dispozícii len vo vybraných obchodoch

CRYSTALLOVE, valček na tvár s kameňom tigrie oko

Pohodlie používania 8.3
Kvalita 8.6
Kovanie 8.2
Cena 7.2
Udržiavanie chladnej hlavy 8.2
Balenie 7.4
Trvalosti 7.5
Priemerné hodnotenie: 3.96, 1389 hlasov

Text redakcie:

Na druhom mieste v dnešnom zozname valčekov je valček s kameňom tigrie oko od CRYSTALLOVE. Valčeky majú príjemnú textúru a sú dobre profilované, vďaka čomu je masáž pohodlná. Valček tigrie oko je ideálny ako chladiaci nástroj v chladničke a zároveň nie sú problémy s nánosom, hrdzou alebo zakalením kovania 👍. Kameň použitý vo valčeku má mramorový, zaujímavý, hnedý odtieň s nerovnomernou štruktúrou. Valček tigrie oko od CRYSTALLOVE sa predáva v malej kartónovej škatuli, ale nie je tak pohodlné ho otvárať, pretože je vhodný na každodenné skladovanie 🤔valčeka. Cena valčeka je pomerne vysoká, naše testerky si však všimli, že po chvíli môžu valce pri otáčaní 😬vydávať nepríjemné zvuky. Je to pravdepodobne spôsobené postupným opotrebovaním nápravy, na ktorej je namontované tigrie oko použité vo valčekoch.

Výhody

CRYSTALLOVE, valček na tvár s kameňom tigrie oko

 • vyrobené z autentického tigrieho oka
 • môže byť chladený v chladničke

Nevýhody

CRYSTALLOVE, valček na tvár s kameňom tigrie oko

 • nepraktické balenie
 • kov strednej kvality
 • po určitom čase začne vydávať nepríjemné zvuky

EASY LIVIN' Masážny valček na tvár z tigrieho oka

Pohodlie používania 8.3
Kvalita 8.3
Kovanie 8.6
Cena 6.6
Udržiavanie chladnej hlavy 7.9
Balenie 6.8
Trvalosti 8.2
Priemerné hodnotenie: 3.91, 869 hlasov

Text redakcie:

Pódium v rebríčku uzatvára valček s kameňom tigrie okno od značky Easy Livin, ktorý naše testerky umiestnili na treťom mieste. Tento produkt je dostupný hlavne v internetových obchodoch, ale značka je známa a nemali by ste očakávať falzifikáty. Valčeky Easy Livin sú vyrobené z autentického tigrieho oka. Vďaka osvedčenej značke výrobcu si môžeme byť istí, že bol použitý skutočný kameň, a nie jeho syntetická alebo sklenená náhrada 🙂. Valček tigrie oko Easy Livin bol našimi testerkami pozitívne hodnotený z hľadiska spracovania, pevnosti kovania a rovnomerného povrchu kameňov, čo naznačuje precízne brúsenie. Pravidelným používaním masáže došlo k lepšiemu zúženiu pórov, stimulácii krvného obehu v cievach a príjemnému pocitu chladenia. Medzi nevýhody patrí nedostatok špecializovaných obalov a rozhodne vysoká cena 💰. Valček Easy Livin je kvalitný produkt, ale v praxi sa ukázalo, že je o niečo menej účinný ako líder, valček Uddo.

Výhody

EASY LIVIN' Masážny valček na tvár z tigrieho oka

 • skutočný kameň
 • kovanie je vyrobené z vhodného kovu
 • možno ho chladiť v chladničke

Nevýhody

EASY LIVIN' Masážny valček na tvár z tigrieho oka

 • Udržuje chlad o niečo horšie ako valček z bieleho nefritu
 • neestetické balenie
 • vysoká cena

CRYSTALLOVE, MEN 3D masážny prístroj na tvár z Tigrieho oka

Pohodlie používania 7.3
Kvalita 8.3
Kovanie 8.3
Cena 6.5
Udržiavanie chladnej hlavy 7.8
Balenie 7.6
Trvalosti 7.7
Priemerné hodnotenie: 3.82, 579 hlasov

Text redakcie:

Ďalší valec, ktorý sme testovali, je druhým produktom značky CRYSTALLOVE v tomto zozname, ktorý vyniká tým, že je zameraný na mužov. V porovnaní so ženami sa nie veľa mužov rozhoduje používať valček, takže je pekné, že sa značka rozhodla pripraviť produkt s ohľadom na mužov 🙂. Pokiaľ ide o konštrukciu, valček Crystallove Men z tigrieho oka pripomína štandardné doplnky, aspoň pokiaľ ide o veľký valec. Má presne rovnaké rozmery ako ten na druhom mieste v rebríčku. Na rozdiel od iných valčekov tu nie je žiadny malý valec. Druhý je tiež veľký a je hlboko vrúbkovaný, čo pripomína drevené masážne prístroje na nohy 🤨. Naše testerky neboli s týmto neobvyklým riešením nadšené, pretože nie je príliš pohodlné a zároveň veľmi sťažuje 😞čistenie valčeka oleja alebo kozmetiky. Valček Crystallove Men s tigrím okom je zároveň veľmi drahý, a preto sa prikláňame ku klasickým valčekom 😉.

Výhody

CRYSTALLOVE, MEN 3D masážny prístroj na tvár z Tigrieho oka

 • valčeky z tigrieho oka
 • esteticky vyrobený

Nevýhody

CRYSTALLOVE, MEN 3D masážny prístroj na tvár z Tigrieho oka

 • nepohodlná, vrúbkovaná rolka
 • ťažko sa čistí
 • zlatý povrch sa odlupuje
 • vysoká cena

Ezoterra, Valček tigrie oko

Pohodlie používania 8
Kvalita 6.6
Kovanie 7.3
Cena 8.7
Udržiavanie chladnej hlavy 6.8
Balenie 6.8
Trvalosti 6.6
Priemerné hodnotenie: 3.63, 405 hlasov

Text redakcie:

Valček z tigrieho oka je jedným z mnohých kozmetických doplnkov, ktoré sme testovali v rámci výskumu pre dnešný rebríček. Tento konkrétny model bol vyrobený s nezvyčajného tigrieho oka. Sme si vedomí toho, že prírodné kamene sa dodávajú v rôznych odtieňoch, ale naše testerky mali pri používaní tohto valčeka pochybnosti. Použité tigrie oko má odtieň, ktorý vyzerá skôr ako viac zelený nefrit. Okrem toho slabo drží chlad, takže existujú určité pochybnosti o pravosti použitého kameňa 😓. Valček tigrie oko od Ezoterry nemá zodpovedajúce balenie, ktoré by sa dalo použiť na každodenné skladovanie príslušenstva. Určitou útechou je o niečo nižšia cena ako niektoré návrhy dostupné na trhu. Podľa našich testeriek vyvoláva pochybnosti stredná časť maséra, z ktorej vychádzajú kovové armatúry, na ktorých sa valček otáča. Má trochu iný odtieň ako valčeky a existuje šanca, že ide jednoducho o farbený plast. Ak však hľadáte jednoduchý valček tigrie oko, môžete mu dať šancu, ale musíte si uvedomiť, že je horší ako jeho náprotivky z vyšších pozícií 😞.

Výhody

Ezoterra, Valček tigrie oko

 • tigrie oko
 • priaznivá cena

Nevýhody

Ezoterra, Valček tigrie oko

 • pravdepodobne akrylová rukoväť
 • rýchlo stráca chlad
 • Po určitom čase valčeky vytvárajú odpor pri otáčaní

Autor:

Autor: Kristina Horváthová - Rebríček valček tigrie oko – najlepší valček tigrie oko roku 2023

Kristina Horváthová

Kategória: Kozmetika

Rebríček valček tigrie oko – najlepší valček tigrie oko roku 2023 Rebríček valček tigrie oko – najlepší valček tigrie oko roku 2023 Rebríček valček tigrie oko – najlepší valček tigrie oko roku 2023 Rebríček valček tigrie oko – najlepší valček tigrie oko roku 2023 Rebríček valček tigrie oko – najlepší valček tigrie oko roku 2023
4.17

Priemerné hodnotenie: 4.17

7295 hlasov

Pridať komentár

Váš e-mail nebude zverejnený. * Označené polia sú povinné

Uložte moje údaje, e-mail a webovú stránku do prehliadača, aby sa vyplnili pri ďalšom písaní komentára.